دوستانتان را دعوت و کرده و کسب سود کنید !
دریافت لینک
ثبت نام نموده و لینک اختصاصی دعوت خود را دریافت نمایید.
دعوت از دوستان
لینک اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی یا وبسایت به اشتراک گذارید
دریافت پاداش
در ازای معاملات کاربری که دعوت نموده اید، سود دریافت خواهید نمود.
قوانین دعوت از دوستان
ملاک تشخیص سیستم باشگاه مشتریان برای اختصاص سود به دوصورت است :
1- دعوت شونده از طریق لینک اختصاصی معرف (دعوت کننده) در باشگاه مشتریان آرمون ثبت نام نماید .
و یا
2- دعوت شونده پس از ثبت نام در باشگاه مشتریان، کد ملی معرف (دعوت کننده) را در قسمت پروفایل اکانت خود در باشگاه ثبت نماید. فرد معرفی شده تا یک هفته پس از زمان ثبت‌نام فرصت دارد تا با ورود به سامانه باشگاه مشتریان، کد معرف خود را ثبت نماید .
مسئولیت اطمینان از ثبت معرف برای کاربران دعوت شده صرفاً بر عهده‌ی معرف بوده و کارگزاری آرمون بورس مسئولیتی در قبال عدم ورود کد معرف توسط فرد معرفی شده ندارد. به طور کلی حدود 20% از کارمزد کارگزاری به عنوان تخفیف کارمزد و در قالب امتیاز به حساب باشگاه مشتری واریز می شود، و 10% از این امتیازات به حساب معرفی کننده واریز خواهد شد. به عبارت ساده تر، به ازای هر معامله هر یک از کاربرانی که شما معرفی می نمایید، حدود 2% از کارمزد کارگزاری به شکل امتیاز باشگاه، به شما تعلق خواهد گرفت.
امتیاز تعلق گرفته در باشگاه مشتریان، از طریق محصولات متنوع موجود در باشگاه آرمون از قبیل کارت هدیه نقدی و اعتبارات و ... قابل برداشت خواهد بود.
اختصاص امتیازات باشگاه مشتریان و سود افراد معرف، بین 2 الی 3 روز کاری از زمان انجام معاملات صورت خواهد پذیرفت.
کارگزاری آرمون بورس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که هر زمان در صورت صلاحدید، قوانین طرح معرفی دوستان را تغییر دهد.
سوالات متداول :
1- آیا برای ثبت نام در باشگاه آرمون باید کد بورسی داشته باشم ؟ ... خیر
2- آیا نیاز است قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان، در کارگزاری آرمون هم ثبت نام انجام دهم ؟ ... خیر
3- آیا برای کسب سود از این طریق، حتما خودم هم باید معامله انجام دهم؟ ... خیر
4- چگونه باید در باشگاه مشتریان آرمون ثبت نام کنم ؟ از طریق لینک https://club.armoonbourse.com
5- من به چه میزان سود کسب میکنم ؟
به طور کلی حدود 20% از کارمزد کارگزاری به عنوان تخفیف کارمزد و در قالب امتیاز به حساب باشگاه مشتری واریز می شود، و 10% از این امتیازات به حساب معرفی کننده واریز خواهد شد. به عبارت ساده تر، به ازای هر معامله هر یک از کاربرانی که شما معرفی می نمایید، حدود 2% از کارمزد کارگزاری به شکل امتیاز باشگاه، به شما تعلق خواهد گرفت.
6- آیا امتیاز واریز شده به حساب من، از حساب دوستم کسر خواهد شد ؟ خیر، امتیاز افراد معرف به صورت مستقل به حساب باشگاه آنها واریز خواهد شد.
7-سود تعلق گرفته به من چگونه قابل برداشت است ؟ امتیاز تعلق گرفته در باشگاه مشتریان، از طریق محصولات متنوع موجود در باشگاه از قبیل کارت هدیه نقدی و اعتبارات و ... قابل برداشت خواهد بود.
8- چگونه میتوانم سود بیشتری کسب نمایم ؟ هرچقدر تعداد افراد بیشتری را به کارگزاری آرمون معرفی نمایید و هرچقدر افراد معرفی شده توسط شما، معاملات بیشتری در کارگزاری آرمون انجام دهند، سود تعلق گرفته به شما نیز افزایش خواهد یافت.
9- آیا محدودیتی در تعداد نفرات معرفی شده از جانب من وجود دارد ؟ ... خیر ، شما می توانید با ارسال گسترده لینک اختصاصی خود در *شبکه های اجتماعی* برای دوستان و آشنایان، به تعداد نامحدود عضو جدید به باشگاه آرمون بورس دعوت کنید و از محل معاملات تک تک آنها امتیاز کسب نمایید.